VektrApp01

Nový produkt

Sluchátka Monster VEKTR Diesel - Pro Apple

2 849 Kčs DPH

Víte co se stane, když se potká kráska a zvíře? Vzniknou sluchátka VEKTR.

Spojením společnosti Monster Cable, která je na předních pozicích společností zabývající se výrobou zvukové techniky, především pak sluchátek a společnosti Diesel, která je zase jednou z předních italských návrhářských společností, dalo vzniknout tomuto ikonoklasickému klenotu.

Tyto průlomové sluchátka jsou výsledkem vědeckého útok na vaše smysly a to změní způsob, jakým budete poslouchat hudbu a dokonce i vnímat zvuk samotný.

Super styl + Super technologie.

Genius je v detailech: Monster vyvinul patentovanou technologii měniče s titanovým povlakem a přináší čisté výšky, neodolatelné středy a pulzující basy.

„Musíte se cítit úžasně, aby to znělo úžasně.“

V balení najdete několik různě velkých typů ušních nástavců. To vám poskytuje perfektní, pohodlné nošení, které vytváří akustické těsnění, aby jste slyšeli pouze hudbu a ne venkovní hluk.

ControlTalk Univerzální nebo Apple ControlTalk pro jednoduché přepínání vašich telefonních hovorů a hudby jedinným tlačítkem. ControlTalk je zařízení přímo na kabelu, které vám umožní přijímat hovory a ovládat hudbu z vašeho chytrého telefonu.

Co najdete uvnitř boxu:

VEKTR In-Ear Sluchátka s triangulárním kabelem vyvinutým s pomocí módní italské návrhářské společnosti Diesel, který je odolný proti zamotání 

Pouzdro na přenášení
Bezpečná ochrana vašich sluchátek ucha na cestách

Ušní nástavce
Více velikostí, které padnou úplně každému

Monster Cable Products Inc. – výjimečná americká firma s inspirující historií od roku 1979. Inovátor na poli propojovacích kabelů domácího hi-fi, ale také výrobce technologicky vyspělých audio produktů, jako jsou sluchátka, síťové ochrany, nebo dokovací stanice.

Monster znamená především absolutní výkon a vysokou provozní spolehlivost již více jak 30. let.

19 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: