Schwartz

Nový produkt

Sluchátka MTV - Bluetooth - Černé

2 396 Kč

MTV licencované Bluetooth sluchátka
7 hodin výdrž
Ideální pro sport - 10 m dosah Bluetooth
Vhodné pro poslech hudby, telefonování a hraní her
S vestavěným mikrofonem - Bezdrátové směrování hovorů
Přijímat hovory, nastavit hlasitost, změnit stopy přes vestavěný mikrofon s ovládacími tlačítky na uchu
Individuálně nastavitelný držák a polstrování zajistí optimální komfort.
Perfektní jako dárek! K dispozici ve třech barvách
Není kabel - cítit hudbu!

MTV vám dává soundtrack do vašeho života, protože hudba je spojuje s kultovní značkou jako žádná jiná. Chcete-li být, že hudba patří hlavně s nejlepším audio zařízení, to je asi samozřejmostí. Nyní MTV poskytuje vynikající výkon v podobě Bluetooth sluchátek v kultovní stylu. Kromě toho si můžete dokonce i zavolat s těmito multifunkčními stereofonními sluchátky.

Vysoce kvalitní stereo sluchátka, která vám umožní streamovat hudbu a hovory s nejnovějšími technologiemi v Bluetooth spojení. S vestavěným mikrofonem a sluchátky, které Vám umožní poslouchat hudbu, aby film nebo hovor, nebyl narušen obtěžujícími kabely! V ideálním případě se nachází v domácnosti, pro cestování, nebo do tělocvičny, protože připojení Bluetooth zůstává aktivní až do 10 m!

Užijte si hudbu a hovory - neomezeně.

Nikdy se nechte opět svazovat. Spojení Bluetooth zvuk zůstane beze změny až do vzdálenosti 10 metrů, takže se můžete volně pohybovat, když Vám vaše úžasná hudba hraje i při jednoduchých míčových hrách. Chcete-li přijímat hovory, změnit název skladby nebo nastavení hlasitosti přímo ze sluchátek: Uživatelsky přívětivé inteligentní kontroly pro přepínání mezi hudbou a hovory

Baterie? Ne Děkuji!

Nový MTV - Bezdrátová sluchátka jsou vybavena vestavěnou dobíjecí baterii. Takže si můžete vychutnat svou hudbu po dobu 7 hodin přes Bluetooth. Sluchátka lze dobíjet přes USB.

Vyberte si mezi Bluetooth a kabelové připojení

Svobodná volba mezi bezdrátové připojení Bluetooth a 3,5 mm jack pro přehrávání hudby vám nabízí náš nový Bluetooth headset, to nejlepší z obou světů! Koppel svá sluchátka jednoduše s jakýmkoliv zařízením Bluetooth, aby zakusili bezdrátové požitek z hudby v křišťálově čistý zvuk. Případně můžete připojit kabel k 3,5mm jackem, aby nyní hrály stejně, silně, vynikající přehrávání hudby. Je to vaše volba!

Unikátní high-end membrána: φ 40 mm
Impedance: 32 Ω
Citlivost: 103 ± 3 dB
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
Maximální příkon: 150 mW
Jack kabel: 1,8 m, a USB kabel: 1 m
Jack: 3,5 mm (kabel)

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: